Doğru planlanmış başlangıçlar avantajlı sonuçları doğuruyor.

Günümüzde bireysel ve kurumsal anlaşmaların tümü tarafların imzaladıkları sözleşmeler ile şekilleniyor ve aslında sözleşmeler imzalandığı anda neticesi büyük bir oranda belirlenmiş bir başarı  veya  başarısızlık hikayesi de işte tam bu anda başlıyor.

” Sözleşme / Uyuşmazlık Süreçleri ve Alacak Hukuku ” Avukatlık Ortaklığımız tarafından iki farklı noktada ele alınmaktadır. Borçlar, Ticaret, Bankacılık, İnşaat/Gayrimenkul ve Sigorta Hukuku alanlarında tecrübeli olan ekibimiz taraflar arasında sözleşme konusu iş ve işlemleri doğru tahlil ederek en kapsamlı ve koruyucu sözleşmeyi ihtiyaç tipine göre oluşturur ve imza aşamasına hazırlar.

Diğer yandan, yine İcra ve İflas Hukuku, Borç Tasfiyesi, Kredi Süreçleri ve Birleşme/Devralma süreçlerinde uzman ekibimiz, taraflar arasındaki sözleşmenin uygulanmadan imtina edildiği veyahut uygulama güçlüğü içerisine girdiği durumlarda gerek tahsilat ile borç ilişkisinin sonlandırılması ve gerekse borç ilişkisinin finansal enstrümanlar ile sözleşmenin tarafları için sürdürülebilir bir hale gelmesi yönünde müvekkillerimize ve iş ortaklarına anahtar çözümler üretmektedir.

Bu alanda sağladığımız danışmanlık hizmetleri aşağıdakileri unsurları kapsamaktadır.

– Ticaret ve Şirketler Hukuku

– Paydaşlar Arasındaki Uyuşmazlıklar

– Gayrimenkul / İnşaat Hukukundan Doğan Uyuşmazlıklar

– Uluslararası Ticaret

– Ceza Hukuku

– Borçlar Hukuku

– İflas ve İflas Hukuku

– Sigorta Hukuku

– İş Hukuku

– Tüketici Hukuku

– Bankacılık ve Finans Hukuku

– Altyapı ve Çerçeve Sözleşmeleri